درباره ما

همیشه قیمت یک ماشین جزو پارامترهای مهم در خرید و فروش آن به حساب می ­آید. زیرا هم فروشنده می­خواهد ماشین خود را با بالاترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به فروش برساند و هم خریدار دوست دارد ماشینی را که می­ خرد، ارزشش را داشته باشد و به قولی گول نخورد.

از طرفی همه ما موقع خرید یا فروش خودرویمان  این تجربه مشترک را داشته­ ایم که افراد مجرب مختلف، قیمت گذاری های کاملا متفاوتی انجام می­ دهند که باعث سردرگمی مان در بازار شده است. مثلا موقع خرید خودرو متوجه می شویم که برای ماشین هایی که بعضا مشخصات یکسانی هم دارند قیمت های کاملا متفاوتی داده می شود و یا موقع فروش خودرو احساس می کنیم که فرد قیمت گذار همه ویژگی هایی که به نظر ما فاکتورهای مثبت خودرویمان به حساب می آید مانند آپشن های اضافی که برای آن هزینه پرداخت کرده ایم و ... را در ارزش گذاری آن لحاظ نکرده است.

ما با بررسی تخصصی و علمی پارامترهای مختلف تاثیرگذار در قیمت گذاری خودرو، بر آن شدیم تا با استفاده از فناوری قیمت گذاری هوشمند AVM - Automated Valuation Model که بر مبنای تحلیل اطلاعات کار می کند قیمت خودرو را با کمترین خطای ممکن تخمین بزنیم. در این روش حجم گسترده ای از اطلاعات مربوط به معاملات انجام گرفته در بازار با استفاده از مدل های علمی و الگوریتم های هوشمند مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفته و در نهایت بر اساس مشخصات دقیق وارد شده توسط خریدار یا فروشنده خودرو و با فرض صحت اطلاعت وارد شده، فرایند قیمت گذاری هوشمند انجام می گیرد.

سایتی که پیش روی شماست حاصل چندین سال تلاش بی وقفه تیم علمی و تخصصی شرکت «برآورد گستر ویرا» می باشد.

"برآورد" با دریافت اطلاعات دقیق و کامل خودرویتان  به شما این امکان را می­دهد که با کمترین دردسر و در کمترین زمان ممکن ارزش واقعی خودرویی را که می خواهید بخرید و یا قصد فروش آن را دارید، با کمترین خطای ممکن تخمین بزنید.

هدف قلبی ما این بوده است که با راه اندازی سامانه هوشمند برآورد فرایند قیمت گذاری خودرو را از حالت سلیقه ای خارج کرده تا گامی موثر در کاهش دغدغه های افراد فعال در بازار خودرو برداشته باشیم. از این رو دوست داریم شما نیز با ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده خود، ما را در رسیدن به این هدف کمک کنید.

 

«شرکت برآورد گستر ویرا»

 

قیمت کارکرده

قیمت صفر

ثبت آگهی

آگهی ها

برآورد من